День Героїв

Дата: 22.05.2024 14:32

23 травня – День Героїв. В цей день вшановуємо тих, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму.

У четвер, 23 травня 2024 р. у Висоцькій громаді відзначатимемо День Героїв. Запрошуємо всіх бажаючих прийти та вшанувати пам'ять полеглих Героїв на мітинг-реквієм з хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних банерів Захисникам України, який відбудеться о 12.30 - біля Висоцького сільського будинку культури.

Ідея пам’ятної дати, яка б вшановувала борців-героїв, зародилася в національно-визвольному русі під час Другої світової війни. Її запровадили постановою другого Великого збору ОУН у квітні 1941 року. Згодом День Героїв відзначала українська діаспора. У незалежній Україні День Героїв 23 травня стали відзначати більшою мірою після нападу росії у 2014 році.

Слава Україні!

Героям Слава!Фото без опису