Відкриття Алеї Пам`яті Героїв та пам`ятних банерів Захисникам України в селі Людинь

Дата: 10.04.2024 16:05

Сьогодні, 10 квітня, відбулося урочисте відкриття Алеї Пам`яті Героїв у с. Людинь та пам’ятних банерів Захисникам України, які ні хвилини не вагаючись, пішли захищати свою рідну землю та кожного з нас:

СОКОЛУ Юрію Вікторовичу;

ХОМИЧУ Василю Руслановичу;

МИСЬКУ Миколі Олександровичу;

ХОЛОДЬКУ Миколі Сергійовичу;

ТИНКУ Борису Адамовичу;

РОМАШУ Олександру Сергійовичу, з метою увіковічення славних синів Висоцької громади, які віддали своє життя за волю і кращу долю України.

В. о. сільського голови Людмила ГУРА звернулася з промовою та подякувала всім присутнім, що зібралися для вшанування Героїв.

Депутат Висоцької сільської ради Світлана БЕЛЕЛЯ, нагадала всім присутнім про подвиг Героїв.

Церемонію освячення пам’ятних банерів Захисникам України, які загинули в російсько-українській війні провів отець Богдан.

Учні Людинського ліцею присвятили пам`яті загиблих Героїв – хореографічну композицію зі свічками.

Щемними, зі сльозами на очах, були виступи учасників церемонії.

Усі присутні вшанували полеглих Захисників хвилиною мовчання, поклали квіти та запалили лампадки біля пам’ятних банерів.

Наше завдання вшановувати Героїв та берегти пам'ять про них. Людина живе, поки живе про неї пам'ять. Банери Захисникам України будуть нагадувати кожному, хто проходитиме, чи проїжджатиме поруч – яка ціна нашої свободи. Наші Герої показали приклад великої любові до України, адже вони любили її більше, ніж власне життя.

Низький уклін за подвиг, який пам’ятатимемо у віках!!!

Вічна пам'ять та шана Героям України!!!

Вони тепер у світлому раю,

Вони тепер на небі вже у Бога,

Полеглі з честю воїни в бою,

Щоб ближча стала наша ПЕРЕМОГА!