Захисника України - Василя КОСТЮКА нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 01.02.2024 15:21

З очей котилася сльоза

І на граніті застигала.

Знайомі з Гімну всім слова,

Здавалось, душу роздирали.

Від імені Президента України - голова Сарненської районної державної адміністрації вручив високі державні нагороди рідним загиблих Героїв. Було нагороджено сімох захисників із Сарненщини орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль, посмертно.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено і Захисника України з с. Висоцьк -  головного сержанта Костюка Василя Георгійовича (посмертно).

Нагороду отримала вдова Героя – КОСТЮК Наталія Іванівна.

Щира вдячність глибока пошана, вічна пам'ять, кожному військовому, який загинув за незалежність нашої країни.

Їхні імена назавжди залишаться у нашій пам`яті, а згодом будуть викарбувані на сторінках історії України.

Вони стали справжніми воїнами світла, які боролися за найвищі цінності – свободу та справедливість.

Вічна пам'ять Героям!