РІЧНИЦЯ ПОЧАТКУ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ВІД РАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 04.04.2023 09:10

Ось і минула перша річниця початку визволення українських земель від рашистських загарбників. Населені пункти, що входять до складу Висоцької громади не стояли осторонь. Війна згуртувала людей, тому всі працювали і продовжують працювати на ПЕРЕМОГУ. Наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

З перших днів війни наші жителі об`єдналися, не злякалися, і взялися до роботи. Силами жителів громади створювалися перші блокпости, готувалася їжа для військових, збиралися кошти для потреб ЗСУ та продукти довготривалого зберігання. Гуманітарні штаби були скрізь: у школах, садочках, клубах, бібліотеках, магазинах, в будинках мешканців. Кожен вносив свою лепту в ПЕРЕМОГУ.

Саме єдність всіх українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин війни. Відзначаємо зусилля усіх, хто захищав державу, чи допомагав це робити. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала справді народною.

Річниця  початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та  добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом. Героїзм та стійкість кожного нашого воїна стали частиною оборонного успіху України.

Народ України знищив світову ілюзію про росію – як цивілізовану країну. Світ побачив звірства окупанта. Коли наші сили оборони та безпеки звільнили регіони, відкрилася правда про те, що несе із собою росія – це катівні, розстріли мирних жителів, мародерство, згвалтування.

Світ підтримав Україну. Сьогодні Україна стоїть на захисті єдиної, демократичної Європи, основоположних цінностей цивілізованого світу.

Жителі нашої прикордонної громади й надалі працюють задля ПЕРЕМОГИ. Кожен наближає її як може.

Нажаль, маємо втрати. Імена цих людей назавжди викарбуються в нашій пам`яті, а згодом і в історії України:

КАРПІНСЬКИЙ Анатолій Анаталійович (1973 -2022 рр.) житель села Бродець, загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині.

ОПАНАСИК Олександр Анатолійович (1985-2022 рр.) уродженець села Висоцьк, загинув, виконуючи бойове завдання в Донецькій області під Бахмутом, село Спірне.

ХОМИЧ Василь Русланович (2000 - 2022 рр.) житель села Рудня,загинув, виконуючи бойове завдання в населеному пункті Мар`янка Донецької області.

БОГАТЬКО Сергій Анатолійович (1991 - 2022 рр.) уродженець села Вербівка, загинув, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка, Донецької області.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Максим Павлович (1997 – 2023 р.) житель села Висоцьк, захищав м. Бахмут, серце воїна зупинилося під Миколаєвом.

МИСЬКО Микола Олександрович (1993 – 2023) житель села Людинь, загинув під час виконання бойового завдання в с. Червонопопівка Кремінського району Луганської області.

ПАВЛОВЕЦЬ Микола Григорович (1993 – 2023) житель села Висоцьк, загинув під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута Донецької області, а саме штурму та відновлення втраченого переднього краю

Слава Україні!

Героям СЛАВА!

Вічна пам'ять! Царство небесне!