Допомога від Філії компанії «Людина в біді»

Дата: 12.07.2022 15:38

21 липня в село Висоцьк планується виїзд мобільної бригади благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист».

БФ «Право на захист» реалізує проект «SOS Ukraine» за згодою з Філією компанії «Людина в біді» (Clovëk v tisni) в Україні.

У Рівненській області планується функціонування 2х видів реєстрації: (1) стаціонарний пункт у ЦНАПі (Рівне) та (2) мобільна бригада реєстраторів, яка буде пересуватись по територіальних громадах області.

Для допомоги найбільш вразливим ВПО, виділені критерії, згідно яких особи мають право на реєстрацію в програмі:

• особи, які постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення в Україну;
  •  особи, які отримали статус ВПО після 24 лютого 2022 року;
  •  особи з інвалідністю та особливими потребами;
  •  інші вразливі категорії ВПО.

Важливо аби на реєстрацію особи з’являлись особисто.

Отримати допомогу від Філії компанії «Людина в біді» (Clovëk v tisni) в Україні, можуть особи, які не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, УВКБ ООН, WFP, UNICEF, NRC та інші міжнародні програми підтримки).