День матері – це особливе свято!

Дата: 11.05.2021 20:54

Фото без описуЙого відзначають у другу неділю травня. Це свято стосується кожного з нас.

З покоління в покоління для кожного мама –  найголовніша людина в житті.

У кожного свої традиції святкування. У Висоцькій громаді День мами віддзвенів дзвінким сміхом дітей та ласкавими посмішками їх матерів у кожному селі. В будинку культури та в усіх клубах були проведені заходи до Дня мами: конкурси, розваги, малюнки на асфальті пісні та вірші. Працівники культури попрацювали на славу та впоралися з цим завданням на відмінно. Завдяки підтримці сільського голови Аліка Новика були організовані гарячі напої для мам  та солодощі і призи для діток. Свято вдалося! Про це свідчать світлини з різних куточків нашої громади.

Отож, День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Свято з кожним роком набуває все більшої популярності. Ми від усієї душі вітаємо всіх мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов та відданість.