Акція «1 000 000 дерев за одну добу»

Дата: 20.10.2020 22:59

Висоцькі школярі не стояли осторонь Всеукраїнської Акції з висаджування «1 000 000 дерев за одну добу», в рамках екологічного проекту «Озеленення України».

Деякі учні вперше виявили бажання посадити своє деревце у лісі, на цей раз в урочищі Макотерчиха, вперше побачили меч Колесова, тому дуже уважно спостерігали за майстер-класом директора лісгоспу В.Ф.Торчила та головного лісничого С.О.Костючека. У дружньому колі з працівниками апарату Висоцького лісгоспу працювалося легко і весело. Навіть грибний дощик не став на заваді. А який смачний обід був на свіжому повітрі! Дати назву ділянки - домашнє завдання школярів і дорослих.

Нехай шумлять ліси, посаджені руками дітлахів, майбутнім поколінням!