З Днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 00:01

Фото без описуШановні бібліотекарі!

Виконавчий комітет Висоцької сільської ради вітає Вас з Днем бібліотек.

Ми щиро дякуємо Вам за те,  що Ви продовжуєте берегти знання, накопичені століттями для всіх нас.

Нехай у Ваших книгозбірнях завжди буде багато читачів, які люблять читати. Нехай внесок у розвиток науки, культури і освіти вдячно оцінюється суспільством, популярність зростає, необхідність ролі у свідомості сучасності посилюється. Спасибі працівникам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела освіти, царству мудрості.
Бажаємо, щоб  в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках.