Жіноче свято у Висоцьку

Дата: 19.03.2020 17:47

Працівники Висоцького СБК провели святковий концерт до Дня 8 березня «Прекрасній половині людства, присвячується».

Святкову залу заполонили височани та гості села, та й погода цьому сприяла. Весняне сонечко радо посміхалося всім жінкам. А аматори сцени підготували для них свої подарунки.

Першими привітали присутніх зі святом – промінчики весняного сонечка – наші першокласники. Далі линули вітання від учасників вокального колективу Висоцького СБК, учнів Висоцької ЗОШ та аматорів сцени.

Концерт пройшов у теплій атмосфері любові і тепла. Уся велика висоцька родина возвеличувала жінку в її щоденній праці, що виливалося в піснях, танцях та віршах.

Отож, можна з впевненістю сказати, що свято вдалося. Кожна жінка відчула, що саме для неї в цей день прийшла весна, розквітли квіти та співали солов’ї.