Заходи до Дня Чорнобиля у Золотинській ПШБ

Дата: 06.05.2019 10:05

Фото без описуБібліотекарем Золотинської ПШБ було проведено виховну годину «Гірчить чорнобиль крізь роки». Учні та вчителі Золотинської школи мали можливість ще раз згадати про ту страшну подію. Ведучі з 7 класу розповіли про те, що у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я.

33 роки пройшло з тих пір, 33 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 33 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

У ліквідації аварії брали участь 600 000 людей: пожежники та медики, військовослужбовці та персонал станції – вони виконували свій обов’язок, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи.

А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Вкінці всі подивилися фільм про Чорнобиль.