День цивільного захисту та об’єктового тренування у Людинській школі

Дата: 02.05.2019 15:33

На виконання річного плану роботи 26 квітня 2019 року в школі було проведено День цивільного захисту та об’єктового тренування. На сигнал              ЦЗ проведена евакуація учасників освітнього процесу. В ході тренування евакуацію учнів та персоналу школи було здійснено за 22 секунди, що відповідає встановленому нормативу. Після евакуації керівником ЦЗ закладу Серко М.М. проведено бесіду з питань ЦЗ, повідомлено про небезпечні об’єкти в районі, а саме про близькість розміщення Рівненської АЕС, залізничної станції в м.Дубровиця, складів хімічно небезпечних об’єктів, можливих техногенних природних лих, ураганів, повеней, зсувів, пожеж, паводків і повеней, тощо. Помічником керівника ЦЗ, вчителем захисту Вітчизни, Пляшком І.Г. проведена бесіда з усіма учасниками про засоби захисту від надзвичайних ситуацій, демонстрація правильного користування протигазом, марлевими пов’язками, а також показано навчальну локалізацію вогню за допомогою порошкового та рідинного вогнегасника. Діти та персонал школи мали змогу особисто одягати на швидкість протигаз, навчитись правильно діяти при пожежі та швидко і без паніки локалізувати її. Медичною сестрою школи Єлісєєвою О.А.  проведені навчання по наданню першої безвідкладної допомоги при опіках, травмах, тощо. Проведено  навчання рятувальної групи на випадок НЗ, бесіда з молодшими школярами біля стендів ЦЗ в коридорі школи.

Підсумком навчання підготовлено папку зі світлинами з проведення Дня ЦЗ і ОТ.

Серко М.М.