БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ У ЗОЛОТИНСЬКІЙ ЗОШ

Дата: 02.04.2018 23:08

Наближається світле свято Христового Воскресіння і для кожного з нас це свято сподівань на світле та щасливе майбутнє. Та,мабуть, найбільше цього хочуть бійці АТО, які вже втомилися стріляти, мерзнути, дивитися як помирають їх друзі. А щоб цей день був для них теплішим, світлішим, учні нашої школи долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам АТО». Діти виготовляти листівки з теплими словами-побажаннями та символи свята. Ми пишаємося нашими захисниками, нехай великодні кошики допоможуть їм відчути справжнє свято. МИРУ УСІМ!!!